Підприємство

ПП “НВП ГІДРОРЕСУРС” надає транспортні та спеціалізовані послуги зі збирання, навантаження, вивезення та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ), великогабаритного сміття (ВГС), будівельного і промислового сміття, грунту, снігу.

Ми працюємо з 2012 р. За цей час нашими постійними Замовниками стали понад 100 компаній Києва і Київської області, серед яких найбільші будівельні організації, управляючі компанії, ЖК і багато інших.

Вивіз сміття здійснюється виключно на ліцензовані полігони. Наша компанія має всі необхідні документи на вивезення та утилізацію сміття.

Сучасна ремонтна база забезпечує безперебійну роботу техніки. У нас немає вихідних і свят! Цілодобовий графік роботи максимально ефективний для виконання замовлень.

Наш автопарк в даний момент налічує понад 30 одиниць спеціальної техніки. Ми постійно розширюємо і удосконалюємо його, уважно стежачи за всіма новинками в області спецтранспорту для максимально ефективної роботи з вивезення сміття і утилізації відходів.

Професіоналізм співробітників і наявність всієї необхідної техніки дозволяє гарантувати чітке і швидке виконання будь-якого замовлення.

ПП НВП “ГІДРОРЕСУРС” готове запропонувати Вам, на взаємовигідних умовах, свої послуги:

– Навантаження і вивіз будівельного і побутового сміття.

– Оренда і продаж бункерів і контейнерів.

– Вивезення та переробка склобою, поліетилену, макулатури, металобрухту і інших видів відходів.

Документальне супроводження.

Для зручності кожного клієнта ми можемо скласти індивідуальний графік робіт.